mehdiipek
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ mehdiipek
آرشیو وبلاگ
      فروشگاه با نام شخصی خودتان ()

 

در این پست سعی داریم تا مراحل ساخت یک فروشگاه شخصی با دامین شخصی به نام خوتان را آموزش دهیم.

امیدوارم که با ارائه این آموزش بتوانم شما عزیزان را در راه کسب درآمد واقعی و بالا از اینترنت همراهی کنم.

در ابتدا باید یک دامین رایگان در سایتwww.co.ccثبت کنیم که مرحله به مرحله به توضیح آن میپردازیم.

1-ابتدا وارد سایت مذبور شوید و طبق تصویر زیر بر روی گزینه create an account nowکلیک کنید.

برای مشاهده عکس ها در سایز بزرگتر بر روی آنها کلیک کنید.

2-در صفحه بعد فیلد های مربوطه را مطابق تصویر پر کنید.

 

3-در این تصویر پسوردتان را دوباره تایپ کرده و در قسمت پایین کادر مربوطه را با حروف خواسته شده پر کنید.

4-دراین قسمت نامی را باید برای فروشگاه خود اتخاب کنید که مطابق تصویر زیر میتوانید نام و نام خانوادگی ویا هر نام دیگری را برای خود انتخاب کنید.بعد از انتخاب نام باید بر روی گزینهchek availability  را بزنید تا از آزاد بودن این نام و رزرو نبودن آن توسط شخص دیگر مطمئن باشید.

5- پس از زدن این گزینه اگر بعد از دامین مورد نظرتان عبارت is availableظاهر شد نشانگر این است که این دامین آزاد و متعلق به شما میباشد ولی اگر با پیغام this name is alreadyمواجه شدید نشانگر این است که این نام از قبل رزرو شده و باید نام دیگری را برای خود انتخاب کنید و در کل باید نامی را انتخاب کنید که با پیغامis availableمواجه شویدو بعد از ظاهر شدن این پیغام با زدن گزینه continue to registration به مرحله بعد میرویم.

6-درادامه بر روی گزینه setupکلیک کنید.

7-دراین صفحه نیز بر روی گزینه setupکنید.


8-دراین صفحه با سه گزینهnameserver,zonerecord,urlforwardingمواجه می شویم که باید بر روی گزینه nameserverکلیک کنید ودر دو کادر خالی مربوطه عبارت هایns1.shoperpost.comوns2.shoperpost.com را وارد کنیدو در قسمت پایین تر ودر کنار گزینه(apply this setting to all the domains registered in the future)تیک مربوطه را بزنید و بر روی گزینه setupکلیک کنید.


9- این مرحله، مرحله پایانی میباشد وبا زدن گزینهokاین دامین به نام شما ثبت میشود و میتوانید از سایت خارج شوید.


نکته بسیار مهم:باید توجه داشته باشید که هنگام خروج از سایت اطلاعات مربوط به خودتان از قبیل نام کاربری(که همان ایمیل شماست) و رمز عبور خود را یادداشت کنید به دلیل اینکه دامین های ثبت شده به مدت یکسال میباشد و دامین شما پس از پایان یکسال غیر فعال میشود و شما باید با مراجعه به این سایت و وارد کردن نام کاربری و رمز عبورتان و با مراجعه به بخش مدیریت دامین(manage domains)دامینتان را به روز ویا (renew)کنید تا دامینتان به مدت یکسال دیگر برای شما رزرو شود و سال های بعد نیز باید به همین منوال ادامه دهید.

10- تا اینجا شما دامینی به نام خودتان ثبت کرده اید واین مرحله تمام است حال باید با مراجعه به سایتی که به شما معرفی میکنیم دامین ثبت شده را به آن سایت معرفی کرده و فروشگاه خود را تحویل بگیریم.در ادامه شما را با نحوه ثبت این دامین در مرکز فروشگاهی ایران مارکت سنتر آشنا میکنیم با ما همراه باشید. 

 

بر روی ثبت نام کلیک کنید تا به صفحه ثبت نام هدایت شوید.

 
12-در این قسمت باید فیلد ها را یکی پس از دیگری پر کنید.باید توجه کنید که در قسمت نحوه تبلیغات در داخل کادر مربوطه عبارت فروشگاه را تایپ کنیدو در قسمت شماره حساب باید شماره سیبای بانک ملی خود را برای واریز وجوه به حسابتان وارد کنید ،قابل توجه است که در صورت نداشتن حساب سیبا فیلد مربوط به شماره حساب را خالی گذاشته و فرم را پر کنید و پس از پایان ثبت نام در اسرع وقت نسبت به افتتاح حساب سیبا در بانک ملی اقدام کرده و شماره حساب آن را از کنترل پنل مدیریتی خودتان وارد کنید.


 13-در این قسمت تیک مربوطه را زده و بر روی گزینه ثبت کلیک کنید.

14-در این مرحله با ورود به سایت رسمی ایران مارکت سنتر که آدرس آن در زیر درج شده بر روی گزینه ورود تبلیغ کننده کلیک کنید.

www.iranmc.net

15-در این قسمت با ورود اطلاعاتی که در قسمت ثبت نام وارد کردیم وارد پنل کاربری خودمان می شویم.

16-دراین صفحه باید بر روی تنظیمات کلیک کنید تا به صفحه تنظیمات فروشگاه وارد شوید.


17-در این قسمت همان طور که در شکل معلوم است باید بر روی گزینه پارک دامین تبلیغاتی کلیک کنید تا به قسمت پارک دامین رزرو شده هدایت شوید.


18-این مرحله که مرحله پایانی میباشد در انتهای صفحه فیلدی  مستطیلی  همانند شکل را مشاهده میکنید مبنی بر وارد کردن دامین ثبت شده توسط شما ،که باید دامین ثبت شده را در این کادر وارد کنید و دکمه ثبت را بزنید.کار به اتمام رسیده اکنون شما باید حدود ده روز منتظر پارک شدن این دامین بر روی هاست های شرکت ایران مارکت سنتر و همچنین تایید نهایی سایتی که دامین را از آن تهیه کرده ایم باشیم در طی این ده روز کسانی که حساب سیبا نداشته اند میتوانند تا تهیه شدن فروشگاه برای آنان اقدام به افتتاح حساب نموده و با ورود به بخش مدیریتی و تنظیمات آن بر روی گزینه تغییر مشخصات کلیک کرده و شماره حساب سیبای خودتان را وارد کنید.


از بعد سه تا چهار روز به بعد شما صاحب فروشگاه اینترنتی به نام خودتان میشوید و از این به همه چیز بستگی به خودتان دارد و تلاش خودتان ،میتوانید از راه های گوناگون اقدام به تبلیغ محصولات فروشگاه تان نمایید.میتوانید آدرس فروشگاهتان را با دیگران تبادل لینک کنید و دیگران را تشویق به خرید از وبسایت فروشگاهیتان نمائید.همچنین میتوانید در سایت های پر بازدید تبلیغ دهید و یا در روزنامه ها آگهی دهید.

مزیت استفاده از این سیستم:سیستم ایران مارکت سنتر با پرداخت 30درصد و در برخی کالاها تا 50درصد از بهای کالای فروخته شده توسط فروشگاه شما تحولی شگرف را در سیستم کسب و کار اینترنتی ایجاد کرده است اگر شما در روز در بدترین حالت فقط 6کالای 20000تومانی را در فروشگاهتان به فروش برسانید و اگر کل این مبلغ را که بالغ بر 120000 تومان خواهد بود را در 30درصد آن ضرب کنید درآمد روزانه شما چیزی حدود 36000 تومان در روز خواهد بود ودر آخر ماه شما درآمدی بالغ بر  1080000 تومان خواهید داشت و این تنها در کمترین حالات است،کسانی در این سیستم درحال فعالیت هستند که روزانه چیزی حدود200000تومان در روز درآمد کسب میکنند.تصمیم با خودتان است.این درآمد اگر به حد10000تومان برسد هر ده روز میتواند به حساب شما واریز شود.پس با اراده ای محکم و عظمی راسخ کسب و کار اینترنتی خود را آغاز کنید و بدانید که از اگر فروشگاهتان را بتوانید پر رونق و آمار بازدید آنرا بالا ببرید به درآمدی باورنکردنی دست خواهید یافت که سالها با رنج و تلاش بسیار نیز نمیتوان آنرا بدست آورد.

 دوستانی که در این سیستم و با توجه به راهنمایی های داخل وبلاگ تمام مراحل را طی کرده و توانستند ثبت نام کنند میتوانند به آدرس helloipek@gmail.com ایمیلی را مبنی بر موفقیت آمیز بودن ثبت نام ارسال کنند تا جدیدترین ترفند های بازار یابی و جذب بازدید و مشتری برای آنها ارسال گردد.

سیستم "ایران مارکت سنتر" به عنوان امن ترین و مناسب ترین سیستم خدمات خرید و فروش اینترنتی در ایران، بستر مناسبی برای گسترش تجارت الکترونیک و فرهنگ خرید و فروش اینترنتی در فروشگاه های الکترونیکی است. سیستم "ایران مارکت سنتر" پلی است مطمئن، میان فروشگاه های اینترنتی و خریداران در سراسر ایران. سیستم "ایران مارکت سنتر" توسط کادر بسیار مجرب و آشنا به سیستم شبکه پستی کشور و مدیران بزرگترین سایتهای تجارت الکترونیک در ایران و ارائه کنندگان سرویس های اینترنتی ، پشتیبانی و حمایت میشود.

چشمکما رو از نظرات محروم نکنیدچشمک 

 

 

[ سه‌شنبه ٢٤ اسفند ۱۳۸٩ ] [ ٢:٤٢ ‎ب.ظ ] [ mehdiipek ]
مطالب اخیر فروشگاه شخصی خودتان را با نام خودتان راه اندازی و به کسب درآمد میلیونی بپردازید
کلمات کلیدی وبلاگ فروشگاه رایگان با دامین رایگان (۱) فروشگاه شخصی (۱) ساخت فروشگاه رایگان (۱) آموزش ساخت فروشگاه (۱)
دوستان من وبسایت کارآفرینی تبلیغات کلیکی طراحی سایت تبادل لینک باقدسیان و گلگون کفنان ناب ترين عكسهاي بازيگران زن و مرد ايراني و خارجي دل شکسته فروشگاه بازیهای کامپیوتری ufo آموزشکده کسب درآمد آسان و محل دانلود فیلم و موزیک دختران متعصب ليورپولي مهدویت و دشمنشناسی پرتال زیگور طراح قالب