سیستم همکاری در فروش Paysel

کسب درآمد میلیونی و مادام العمر برای وبمستران در سیستم مشارکت در فروش


میلیونر شوید

 

شما میتوانید با تبلیغ یا معرفى کردن محصولات سیستم با مشارکت در فروش محصولات   براحتی میلیونر شوید. 

در این سیستم محصولات متنوعی وجود دارد که اگر خریدار از طریق تبیلغات شما یکی از این محصولات را خریداری نماید، پورسانت مربوطه به حساب شما منظور می گردد.ضمنا بازای فروش هر زیرمجموعه مبلغ 5 درصد درامد ان زیر مجموعه به شما از طرف سیستم تعلق میگیرد.

چرا سیستم مشارکت در فروش:
حتما تاکنون سیستم های کلیکی بسیاری را دیده اید و یا حتی تجربه کرده اید ،اما این سیستم ها در مقایسه با سیستم ما مشکلاتی دارند که به تفضیل ذکر میشود:
1- بدلیل اینکه درامد اکثر انها مشخص نیست تضمینی در پرداخت وجه وبمسترها وجود ندارد. شما بامراجعه به سایتهای مرتبط به تبلیغات میتوانید لیست انبوه سیستم های کلیکی که یا پول پرداخت نمی کنند ویا بسته شده اند را مشاهده نمایید.در حالیکه چون سیستم ما فروشگاه هم هست ، وقتی جنسی فروخته شد یعنی درآمد وزمانیکه پول وارد سیستم شد شما مشاهده می نمایید و در کوتاه ترین زمان ممکن نیز وجه مربوط به شما نیز واریز میشود و این یعنی تضمین در پرداخت.


2- بدلیل تقلب های زیاد و رایج در سیستم های کلیکی،برای بازدهی این سیستم ها و جبران این تقلب ها مسئول سیستم اقدام به کم نمودن قیمت کلیکها و نیز گذاشتن انواع فیلترها برای کم شدن شمار کلیکهای وبمستر می نماید که این اقدامها عملا به ضرر وبمسترهای است که آمار واقعی داشته و سالم فعالیت میکنند. در حالیکه سیستم ما این مشکلات را ندارد و عملا به نفع کسانیست که آمار واقعی دارند.


3- درامد سیستم ما به نسبت سیستم های کلیکی بیسار بیشتر میباشد. (در حدود بین 50 تا 300 درصد) برای ملموس شدن این امر باید گفت قیمت تقریبی کلیک ها اکنون بین 15 تا 35 تومان میباشد و با توجه به تجربه موجود در بدترین حالت به ازای هر 50 کلیک یک محصول فروخته میشود که درامد وبمستر بین 750 تا 1750تومان خواهد شد در حلیکه در سیستم ما با توجه به قیمت محصولات (بین 5000 تا 26000 تومان و اکثرا در محدوه 10000 تومان) و پور سانت متوسط 35 درصدی فروش ، اگرحتی متوسط قیمت را 9000 تومان بگیریم و حتی فکر کنیم که خریدار فقط یک محصول بخرد با این تعداد کلیک شما 3150 تومان درامد با تضمین پرداخت خواهید داشت. حال فرض کنید که با امار بالای شما روزانه حداقل 10 محصول بتوانید بفروشید و با توجه به متوسط قیمت محصولات ما شما روزانه معادل 31500 تومان و در ماه حدود 1000000تومان براحتی در ماه درآمد خواهید داشت.

شرایط پرداخت پورسانت(درآمد اعضاء):

1- پرداخت پورسانت اعضاء اتوماتیک و بدون درخواست اعضاء بین روزهای 10 تا 15 هر ماه صورت میگیرد.

2-اعضایی که درامد انها بالای 100000 تومان در ماه میباشد میتوانند تقاضای پرداخت دوبار در ماه نمایند.

3- اعضای که درامد انها بالای 300000 تومان درماه  میباشد هیچگونه محدودیتی در زمان پرداخت ندارند و بنا به تقاضای انها در هر زمانی پول به حسابشان واریز خواهد شد.


روش تبلیغاتی سایت به شرح زیر می باشد :

ایجاد یک فروشگاه مجازی
قرار دادن بنرهای گرافیکی در سایزهای مختلف
قرار دادن لینک باکس
قرار دادن لینکهای متنی برای تعدادی محصول به دلخواه شما
وسایر روشهای مجاز

راهنمای کاربران بلاگفا

سیستم های وبلاگی به کاربران اجازه گذاشتن کدهای جاوا اسکریپت را نمی دهند.برای حل این مشکل شما باید در قسمت ویرایش قالبوبلاگ خود کد مورد نظر را در جای دلخواه خود بگذارید.

   

 

/ 0 نظر / 18 بازدید